Hell Let Loose Cz/Sk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Raio
Raio
Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 08. 03. 19

Tým - Posádka tanku Empty Tým - Posádka tanku

Wed Mar 13, 2019 7:21 am
Čau hoši, chci se zeptat, jestli tady je zájem mít stabilní tankisty, můj koncept je už od bety takový velitel, čili je třeba mít víceméně i stabilní posádku kolem Sebe. Ona to není úplně sranda, tanky mají své slabiny atd atd, a je třeba s tím umět pracovat a rozhodovat se správně v terénu. Jedna řekněme elitní jednotka by byla supr. Spíš uvažuju nahlas, já každopadné takovou taktiku a strategii nastudovat chci (možná by na toto téma mohlo být i vlákno, kde by se to trošku konzultovalo atd / stejně jako možno u pěchoty). Nicméně hlavní otázka zní, jsou-li tady blazni jako ja, co by chtěli trávit 80% hry v tanku, a být v tom tím pádem opravdu, opravdu dobří Smile  Dík za případné reakce. Jen ještě dodám, že pozice se samo, v rámci týmu mohou střídat.

Add: Myšlenka téhle věci tkví v profesionalitě, abych to teda upřesnil, chápu, že to opravdu není pro každého, většina lidi chce jen srandu a zábavu, čili v pohodě, nečekám velký zájem Smile Dík za pochopení

Tým - Posádka tanku 26663710
lDestinyl
lDestinyl
Admin
Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 07. 03. 19
https://hll-czsk.forumotion.eu

Tým - Posádka tanku Empty Re: Tým - Posádka tanku

Wed Mar 13, 2019 6:41 pm
No jako řidič klidně to beru, ale ze startu chci určitě vyzkoušet všechno. Já osobně jsem nikdy nebyl na CSko nebo takové střílečky, takže budu spíš takovej support. Něco jako tankysta, medik, obsluha dělostřelectva. Ale uvidíme jestli nás vezmou si to vyzkoušet.
avatar
ScoutCZ
Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 04. 04. 19

Tým - Posádka tanku Empty Re: Tým - Posádka tanku

Thu Apr 04, 2019 10:19 pm
Zdarec,jestli je volna pozice strelce tak se hlasim
Raio
Raio
Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 08. 03. 19

Tým - Posádka tanku Empty Re: Tým - Posádka tanku

Fri Apr 19, 2019 11:07 am
Ok chlapi, posledni betu jsem trochu prospal, ac jsem hral, mel jsem jeste sve "stare" lidi kolem, cili jsem byl v tanku s nimi, random hry. Kazdopadne chlapi, blizi se nova beta, muzeme nad tim zacit trosku badat klidne Smile

Diky za vas zajem, cili zatim to vidim na jeden tank. Muzeme mu dat i jmeno mozna ?


1.Tank
Command - Raio
Driver - Destiny
Gunner - ScoutCz

( to jsou vychozi pozice, ktere bychom meli ovladat asi teda nejlepe, ale samo. stridani je samozrejmosti Smile dle chute )

Tým - Posádka tanku Martin-ostrolucky-hell-let-loose-sherman-tank-01
Sponsored content

Tým - Posádka tanku Empty Re: Tým - Posádka tanku

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru